Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás után hány nappal...

Beágyazódás után hány nappal pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
Augusztus 30-án jött meg az utolsó menstruációm. Kistesót szeretnénk, így a hónapban nem védekeztünk. Múlt pénteken, azaz szept 26-án felkelés után kora reggel egy csepp vért láttam reggel a wc papíron és erős mensi szerű görcseim voltak, erős nyilaló érzés a hasamban. A ciklusaim mióta világ a világ rendszeres 30 naposak, nem szokott késni. Ha jól számolom tegnap meg kellett volna jönnie, de még semmi jele, reggel teszteltem, azonban negatív lett. Előfordulhat mégis, hogy a múlt pénteki pár csepp vér a beágyazódástól lehetett és hogy mégis terhes vagyok? Mikor teszteljek újra? Nagyon megvagyok ijedve, hogy ha nem terhesség, akkor mitől késik és miért épp most. Stresszes nem vagyok, felfázva, beteg nem voltam, gyógyszereket nem szedek :( Reménykedhetek még? Járt valaki hasonló cipőben? Köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 30. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Elofordul, hogy a nemvart napjan meg nem mutatja a teszt a bebit, sok ilyet olvasni, ugyhogy siman lehet baba is. Ha kesobb volt a peteeresed, akkor plane korai meg a teszt, hiaba "kesik". Egyebkent a beagyazodas utan kb 3 nappal van annyi mennyisegu hcg, amit mar a teszt is kimutat (ha jol tudom), de ugye nem tudhatod, hogy ez pontosan hany napig tarto folyamat. Ne izgulj, nem hiszem, hogy nagy baj lenne. Par nap mulva ujra tesztelj! Kitartas! Drukkolok neked!
2014. szept. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!