Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruációm elött két...

A menstruációm elött két héttel (kb) a barátommal túlságosan összemelegedtünk, és megujjazott, de kb. max 1-2 cm-re dugta be az ujját. Lehet, hogy egy nagyon kis mennyiségű sperma volt az ujján. Ettől lehetek terhes?

Figyelt kérdés
mennyi idő alatt hal meg az ember ujján a sperma?
2008. aug. 10. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Rossz hír: lehetsz terhes.
2008. aug. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sok rá az esély?
2008. aug. 10. 19:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok esélyed van arra h terhes lettél. Más sajnos hónapokig akciózik....úgy istenigazából, mégsem esik teherbe. Persze van aki 1x-i alkalomtól terhes marad. De h egy ujjazástól, és azon az ujjon "lehet" h volt sperma....nos...szerintem nyugodj meg...hosszú utat kell megtennie azoknak a spermiumoknak h célba érjenek.

Sztem...max 1% esélyed van h terhes vagy.

2008. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké, köszi. és ha megjön a menstuációm, akkor teljesen biztos lehetek benne, hogy nem lettem terhes?
2008. aug. 10. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. De ha kételkedsz, csinálj egy tesztet akár mensi közben is...vagy mikor már elmúlt. (a 2.válaszoló voltam)
2008. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
okés, köszi. még egy kérdés: kb mennyi idő alatt halnak meg a spermiumok az ember ujján?
2008. aug. 10. 20:06
 7/7 A kérdező kommentje:
és egyébként a menstuációm elött két héttel még nincs peteérés. nem?
2008. aug. 10. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!