Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy korai a...

Lehetséges hogy korai a terhességem?

Figyelt kérdés
Kedden voltam orvosnál hüvelyi uhn (az utolsó mensimtől számitva 7 hetes 3 napos vagyok,pozitiv tesztek,mellérzékenysék,hányinger stb...). Az orvos azt mondta hogy nem látja a babát, de a pappiromra azt irta hogy bal oldalt cisztikus kép látható ami 63 mm. Elküldőtt vérvételre aminek az eredményét ma kaptam meg 89,98 hcg. Az orvos azt mondta hogy lehetséges hogy korai terhességről van szó. Hétfőn megyek megint vérvételre,nem tudom hogy fogom kibirni addig....valakinek hasonló helyzete?

2014. okt. 3. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt tegnap is kiírtad nem?

Törölték?

Felnőtt ember csak kibírja.

Orvostól kellett volna jobban érdeklődni.

2014. okt. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én arra tippelek, hogy nem terhesség, hanem, ahogy a dokid is sejteni véli, ciszta lesz a dologban. Némely ciszta miatt pedig termelődik HCG a szervezetben. Hétfőn már jóval több HCG-nek kell lenni a szervezetedben, ha terhesség lenne mégis, de én ezek alapján kizárnám.
2014. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!