Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még korai lenne szédülni és...

Még korai lenne szédülni és émelyegnem hisz csak 4 hetes terhes vagyok ilyenkor még nincsenek tünetek?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál 4 hetes vagyok 6mm-es petezsákot látott 2 hét múlva kell vissza mennem,6 hetes leszek akkor.Akkor mit fog látni? Mikortól lehet megtudni a baba nemét?
2014. szept. 4. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:

4 hetes terhességet diagnosztizált az orvos? Zseni kell hogy legyen....


Majd 12. héttől lehet tudni a nemet, vagyis tippelni ra.

2014. szept. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen már látta,mármint a 6mm-es petezsákot!
2014. szept. 4. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se 4 hetes vagy
2014. szept. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pedig a dokim azt mondta,nem én találtam ki ezt.... :/
2014. szept. 4. 15:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze tüneteid lehetnek. Halottam olyanról aki már ilyenkor tünetektől szenved bár az átlag 6 héttől kezdődik. Nemét 12. heti UH-n már láthatják, ha mutatja magát, de általába a lányok kicsit késnek ezzel a tendenciával ők olyan 18-24 hetesen mutatják meg maguk, de ez nem 100% csak egy bevált átlag, tudok olyat is akinek a pocaklakójáról 32 hetesen derült ki hogy fiú lesz. Tehát sokmindentől függ.
2014. szept. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

12 hetesen még inkább csak 4D-s Uhal tudják megállapitani a baba nemét persze akkor sem teljesen 100%-ra,sima Uhal egy össz-vissz 5 centis magzatnak semmiképpen sem.

Egyébként igen,lehetnek tünetek már 4 hetesen is.

Nekem anno a kisfiammal 4 hetesen a doki csak megvastagodott méhnyálkahártyát látott,2 hét múlva,azaz 6 hetesen kellett vissza mennem,akkor már szívhang is volt,és 6 mm-es volt maga a kisfiam :)

2014. szept. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!