Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pánik! Fogantatás körüli...

Pánik! Fogantatás körüli időben vagyok, és nagyon beteg vagyok, baja lesz a babának, ha megfogan?

Figyelt kérdés
Lázam nincs, csúnyán köhögök, fáj a mellkasom, folyik taknyom, nagyon náthás vagyok. Párom szintén dettó. De a szexről nem mondtunk le, így betegen is egymásnak estünk. Félek, hogy baja lesz a babának, már ha megfogan. Stresszbe vagyok!
2014. okt. 3. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne baja.
2014. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Istenem! Mi baja lenne!? Komolyan néhány embernek gyerekvállalás előtt IQ szintet mérnék! Ha csak a józan paraszt eszedet veszed elő, akkor is tudnod kéne, hogy az ég világon semmi baja sem lesz!!

Áhhh....

2014. okt. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Oo mami... hogy akarsz ennyi ésszel gyereket vallalni??? Miért lenne tőle baja??? Akkor aki nem tervezetten csinál gyereket annak boztos beteg lesz, mert nem ürít ki mindent a szervezetéből.


Borszasztó amilyen kérdések itt vannak. Egyik sem anyának való.

2014. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát, a terhességed izgalmas lesz, az tuti.


nem, nem lehet baja a babádnak, ha összejön megfázva.

2014. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy csomag zsepivel fog születni :D viccet félretéve, semmi baja nem lesz, ha pont most foganna meg, semmi pánik ;)
2014. okt. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én csodálkozom a rosszindulatú válaszokon! mért ne merülhetne fel az emberben, hogy mi van ha.... ?

sajna én se vagyok már fiatal (37) és egyre többször aggódok a sikertelenség miatt....

egyébként milyen anya lesz? van egy 7 éves fiam.... köszöni jól van. Erőnléte kiváló, sportol, versenyez :)

szerintem akkor annyira borzasztó anya nem lehetek.... így a kérdező sem lesz az!(az aggódás miatt)

Bocsi kedves kérdező, hogy beleszóltam!

2014. okt. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!