Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 nap múlva kéne megjönni,...

Mea25 kérdése:

2 nap múlva kéne megjönni, ezek lehetnek terhességre utaló jelek?

Figyelt kérdés
Szept 23-án volt peteérésem és voltunk is együtt mert tervbe van. 1 hete sokkal több a hüvelyi folyás színtelen, néha rám törnek erősebb alhasi görcsök de gyorsan jön gyorsan múlik,és fáradtsági hullámaim vannak, Okt 7-én kell megjönnie, gondolhatok babára?

2014. okt. 5. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolhatsz, meg arra is, hogy benyeltél valami vírust.

Tesztelj, aztán meglátod.

2014. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én abból vettem észre, hogy 1 héttel a nem várt előtt görcsölt a hasam, pedig mindig 1-2 nappal előtte szokott. Akkor már éreztem, hogy sikerült. :)

Sok sikert!!!

2014. okt. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, ez lehet terhességtől, de simán lehet valamilyen fertőzés is.

A sokkal több hüvelyi folyás, alhasi görcsök, amik ráadásul menzeszt megelőzően jelentkeznek, nagyon is utalhat egy "szép" kis hüvelyi fertőzésre. És attól, hogy nincs szaga, meg semmilyen más tünetet nem észlelsz, attól ez még lehet fertőzés. De attól is lehet, hogy meg fog jönni és azért van most bővebb folyásod és erre utalhat az is, hogy alhasi fájdalmak vannak.

De persze, akár lehetsz terhes is.

Ha nem jön meg, akkor csinálj tesztet, viszont ha negatív és továbbra is fennállnak ezek a tünetek, akkor menj el orvoshoz és nézesd meg magad fertőzésre, ugyanis ha fertőzésed van, az babatervezés szempontjából sem egy jó dolog, meg amúgy sem.

2014. okt. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!