Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27. napon időntúli halvány...

27. napon időntúli halvány színes pozitív teszt. X-epillel. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Amúgy semmi tünetem sincs...Még a melleim sem feszülnek. Talán ha rá akarnám fogni,akkor a szagokat nehezebben viselem,ugyanis kórházban dolgozom.A ciklusom általában 29-30 napos.

2014. okt. 6. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Tulképp mi a kérdés? Hogy gagyi-e a teszt? Szerintem nem.
2014. okt. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet halvány a nemvárt elött, késöbb majd erösödik. Most 5 hetes terhes vagyok, ma is vettem egy tesztet, olyan erös a tesztcsik, mint a kontrollcsik :) Tudsz képet linkelni a tesztedröl? Nekem is szinte ennyi a tünetem h felerösitve érzem a szagokat
2014. okt. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
megismétlem majd holnap reggel.Hát kíváncsi leszek.Nem akarom elhinni.Akkor lennék nyugodt,ha kicsit erősebb lenne az a második vonalka is.De ígérem,hogy ha így lesz,mindkettőről küldök képet :)
2014. okt. 6. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:
A halvány pozitív is pozitív :) Nekem is halvány pozitív volt kb. ugyanekkor! Aztán szépen megerősödött. De hogy elhidd, csinálj még egy tesztet reggel, akkor erősebb koncentrációban van jelen a HCG. Amúgy sokan vannak olyanok is, akiknek nem várt előtt fáj, feszül a mellük, viszont amikor várandósok lettek, épp az lett gyanús hogy nem fájt. :)
2014. okt. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!