Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok? Van esély?

Mit gondoltok? Van esély?

Figyelt kérdés
8 hónapja szeretnénk gyereket, eddig sehogy sem akart összejönni. Az elmúlt hónapban már nem is foglalkoztam vele. Ciklusaim 30-31 naposak (ezt is 8 hónapja figyelem). Elvileg 5-én kellett volna megjönnie, tegnap erősen görcsöltem, azóta a görcsölés elmúlt, megjön érzés van. Tesztet jelenleg nem tudok venni, nem olyan helyen lakom ahol a közelben lehetne kapni. Nagyon izgatott vagyok!
2014. okt. 8. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem olyan helyen lakom-miért a sivatag közepén vagy? Bocs,de ma már aztán mindenhol lehet venni.
2014. okt. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes hozzászólásodat, egyébként az egyetlen gyógyszertár a környéken hol nyitva van-hol nem, és természetesen ma amikor venni akartam, zárva volt. Sajnos ma már nem tudok 40 km-t utazni a következő gyógyszertárig.
2014. okt. 8. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves 1. Nem mindenki él nagyvárosban, ahol a nap 24 órájában meg tudsz mindent szerezni. Lehet, h a kérdező valami kis faluban lakik, ahol gyógyszertár nemigen található, 3 óra után meg ha elindul a közeli városba, lehet h mire odaér ott is bezár addigra a gyógyszertár. Nem tudom h ebben mi olyan nagyon elképzelhetetlen és hihetetlen.

Kedves Kérdező, ha már késik az már lehet jó jel. A terhesség is kezdődhet menzi szerű görcsökkel, és mindjárt megjön érzéssel. Én 5 hetes vagyok, de még mindig vannak ilyen görcseim néha, és még mindig néha megyek megnézni m olyan mintha meg akarna jönni.

2014. okt. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Reménykedem! Egyébként teljesen úgy van, ahogy leírtad, kis faluban lakom, ráadásul most kocsim sem volt, hogy elindultam volna!
2014. okt. 8. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!