Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti várnátok a helyemben/helyün...

Ti várnátok a helyemben/helyünkben?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kezdtük el a babaprojektet, eddig sikertelenül. Új munkahelyen fogok kezdeni novembertől. Szerintetek jó ötlet folytatni a próbálkozást, vagy az új munkahely miatt hagyjuk egy időre (fél - egy év, vagy több?!). Nektek mi erről a véleményetek? Férjem nem akarja abbahagyni, azt mondta, ha jönni akar a bébi, jöjjön. Én elbizonytalanodtam kicsit az új munka miatt. Ti hogy döntenétek? (nyilván nem ez lesz a mérvadó, át kell gondolnom és döntenem kell, csak kiváncsi vagyok a véleményekre) Köszönöm.
2014. okt. 8. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi próbaidőd van az új helyeden? Megvan a tgyás, gyedhez a kellő ledolgozott időd? Ezeket mérlegelned kell mindenképpen, hogy te is nyugodtan várd a babát majd szerintem.
2014. okt. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tavaly okt 1el kezdtem az új munkahelyemen. Márciusban pozitívat teszteltem. Mi nem halasztottuk el egy hónapot se, folytattuk tovább a baba projectet. Ezen a héten hagyom abba a munkát és megyek szülési szabadságra. Igy dolgoztam bő egy évet. Szerencsére varnak vissza, annak ellenére, hogy nem voltak az elejen boldogok, hogy hamar megyek szülni. Mar nagyon nehezen megy a munka 7,5honapos terhesen, de a jo viszony miatt csinálom csak.
2014. okt. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már dolgozom kb 6 éve folyamatosan, de voltak ki -be jelentgetések, pár hónap. Igazából a "lelki" dolgai érdekelnek, szóval nem az anyagiak leginkább. Hanem, hogy "hogy néz már az ki, ha 1 hónap múlva bejelentem, hogy terhes vagyok".....
2014. okt. 8. 23:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a munkahelyen egy új lány 2hónapja se hogy dolgozik, de már bejelentette hogy terhes. nem lenne ezzel semmi baj, ha nem játszana Hamupipőkét és nem hagyna másra munkát. már most baromira kíméli magát. ami érthető, de bosszantó hogy más végzi el a munkáját. csak teng-leng...

én sem várnék. a ti életetek. ha tényleg szeretnétek a babát, na hagyjatok ki egyetlen hónapot sem :) sok sikert

2014. okt. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!