Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti ebben az esetben mennyit...

Ti ebben az esetben mennyit vártatok/várnátok?

Figyelt kérdés

Röviden:

23 hetes kismama voltam mikor egy uh vizsgálaton kiderült h beteg a kisfiam! Vízfejű lenne.

Elkellett dönteni h ennek tudatában megtartjuk vagy a terhesség megszakítást kérjük.

Nagyon nehezen és vérző szívvel a terhesség megszakítás mellett maradtunk.Megszültem és meghalt szegénykém!

Annyira fáj h most is könnybe van a szemem! :'(

Tudom h butaság meg lehet hamari ilyet kérdezni,de eszméletlenül vágyom egy babára ami a Miénk!

Ez a nagy tragédia márc 14 én történt.

Már voltam hathetes ellenőrzésen és azt mondta a doki minden oké.Ő 3 hónapot javasol h várjuk és utánna ha készen vagyok rá akkor próbálkozhatunk.

Egyik nap ugy érzem h akarom ,másik nap meg h még annyira korai!

Mi lenne a helyes döntés ?


2013. máj. 17. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, ami veletek történt! A 3 hónapot mindenképp várd meg, mert egy ennyi idős terhesség után muszáj a szervezetedben kicsit regenerálódnia. Nem tudom mit élhettetek át, csak hasonló helyzetben voltam, én 6 hetesen vetéltem el, de az is nagyon megviselt. Mi akkor vártunk 3 hónapot a következő próbálkozással. És azt mondom, hogy lelkileg kellett is az a minimum 3 hónap. Majd érezni fogod te is, hogy mikor állsz készen rá. Mert addig inkább várj, amíg egyik nap ilyen, a másik nap meg olyan hangulatban vagy.
2013. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem élvezzétek a nyarat, ha van lehetőség akkor nyaraljatok. Ez a kis pihenés a testednek és a lelkednek is jót fog tenni, és szeptemberben indulhat a próbálkozás. Végig fogod aggódni a következő terhességedet, tudom tapasztalatból, de hidd el el csak véletlen volt és a következő aprósággal nem lesz semmi gond.
2013. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is őszintén sajnálom. Várni kell. Nehéz kibírni. Az a legfájóbb, hogy nem is biztos hogy rögtön sikerül:( Én 21-ik héten veszítettem el a kisfiam szintén egy betegség miatt 2007-ben. Előtte 2vetélésem volt, ő lett volna a harmadik. Három év sikertelen próbálkozás és még két elvesztett baba után végre sikerült egészséges babát szülnöm.

Sajnos nem tehetsz semmit, mert most egyetlen ellenséged az idő. Várni kell, várni hogy feldolgozd, várni hogy rendbe gyere, kivárni hogy a környezeted abbahagyja a sajnálkozást és az "úgyis lesz még másik, fiatal vagy még" szöveget. Megvárni azt az időt, mikor már nem úgy fogsz este elaludni, hogy potyognak a könnyeid.

Erősnek kell lenni, és ezt az erőt idővel tudod összegyűjteni. Ha kell sírj, örjöngj, vágd földhöz amit csak tudsz, de nem tarts bennt semmit kérlek. Én abba a hibába estem, és a végén egy pszichopata idegroncsnak éreztem magam. Mindennek már 5 éve, és most tartok ott, hogy nem jut minden nap eszembe az elvesztett kisfiam.

Egyet tudok mondani: a te kis fiad, és az enyém, ott fentt a mennyországban, a felhők közti mennyei játszótéren most fogják egymás kezét, és együtt játszanak. Ott vannak fent, és vigyáznak ránk, ott vann fent a te kis védőangyalod is!

Van egy oldal, ami nekem nagyon sokat segített: angyalokszulei.hu érdemes benézni.

Sok sok erőt és kitartást kívánok!

2013. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a gyors választ.

Ezt az érzést senkinek sem kívánom,felfoghatatlan.

Megvárjuk a három hónapot mindenképp és utánna majd látjuk a párommal.

2013. máj. 19. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!