Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Gyógyszert szedek évek óta, és még kamasz koromban sem volt sose pattanásos az arcom, most viszont előjött néhány, amit nem tudok mire vélni. Menstruáltam rendesen, de egy nappal hamarabb vége lett, mint szokott. A párom élvezés előtt mindig kiveszi, de csak azért mert a testemre szeret élvezni vagy a számba.

Úgy érzem így nevetségesen kicsi az esély rá, viszont híztam két kilót, amit már hetek óta nem tudok leküzdeni ami régebben pikkpakk ment.

(nyilván majd fogok venni egy tesztet is, de érdekelne mások véleménye is)

23/N


2014. okt. 8. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elenyésző esély van arra, hogy terhes lennél. Súlygyarapodás nincs az első hetekben még, a pattanásoknak meg ezer más oka lehet(ha a menstruációd sem a rendes, érdemes elmenni nőgyógyászhoz, lehet hormonprobléma a háttérben).
2014. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát így olvasva soraidat,szerintem nem vagy terhes,de ha úgy érzed, semmiből nem tart tesztelni!
2014. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy ettől nem leszel terhes. Bár a megszakításos módszer nem túl biztonságos. De a tüneteid nem terhes tünetek.
2014. okt. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja bocs, most látom, hogy gyógyszert szedsz. Akkor meg tuti, hogy nem vagy terhes, de ha nem jönne meg időben, akkor csinálj tesztet.
2014. okt. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!