Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött a nem várt! Nagyon...

Megjött a nem várt! Nagyon erősen görcsöltem előtte is és az első napom is borzasztóan fáldalmas volt. Utalhat ez valami nőgyógyászati problémára?

Figyelt kérdés
Január óta nem szedek fogamzásgátlót.Babát szeretnénk. 2 hónapja teljes kivizsgáláson voltam, mindent rendben találtak! A bogyó abba hagyása után idáig nem voltak ilyen görcseim. Nem mondom, hogy fájdalommentes volt a menzim, de most úgy éreztem, hogy kiszakad a méhem.Megint menjek dokihoz?
2008. aug. 11. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahogy ürül a fog.gátló a szervezetből, úgy erősödik a menstruációs fájdalom is annál, aki hajlamos rá. Sajnos nálam is így volt, és így van azóta is. Persze dokihoz elmehetsz a saját megnyugtatásod végett, hisz most ez a szerved a legfontosabb.
2008. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!