Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napos barnázással kezdődik...

2 napos barnázással kezdődik a mensi. Honnan számoljam a ciklust?

Figyelt kérdés

Mindenhol mást olvasok és nagyon elbizonytalanított :(


Ti hogyan tudjátok?


2014. okt. 9. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Onnantól kell számolni, mikor már piros vér jelentkezik.
2014. okt. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Nekem nagyon döcögősen indul be. Tehát ha már élénk piros, de nagyon kevés akkor az már lehet az első nap, ugye?

2014. okt. 9. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is így szokott indulni. Én onnét számolom, hogy nekem a 2. nap mindig baromi erős szokott lenni, onnét számolom visszafelé.
2014. okt. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor piros vér jön, az az első nap.

2014. okt. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A barnazas progeszteron hianyra utal. Nekem is az volt . baratcserje kapszulat suedtem ra de teherbe eses utan rogton kellett szednm hormont is mert egybol vereztem is. Nezess egy hormont ....
2014. okt. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt 2-3 nappal már barnázásom van, aztán megjön, tart kb 3 napig erősen, aztán egyre kevesebb és utána még pár napig pecsételek-barnázgatok. Orvosnál még nem voltam vele, de most elkezdtem szedni a barátcserjét. Én onnantól kezdem számolni, amikor az első nap erős görcsöm és piros vérzésem van.
2014. okt. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek!
2014. okt. 9. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!