Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítségért fordulok hozzátok....

Wöry kérdése:

Segítségért fordulok hozzátok.8. -ik napja késik a mensztuációm. Lehetséges-e a baba? Milyen tapasztalaitok vannak?

Figyelt kérdés
8.-ik napja késik,nekem ez idáig mindig napra pontosan jött meg. Szeretnénk babát :) Ezért is vagyok nagyon kíváncsi. :) Csináltam 2 tesztet. Az első nagyon halvány pozitív lett a második negatív. :/ 2-3 napja van a majdnem megjön érzésem,de ezen kívűl semmi újjat nem tapasztaltam. Így nem is nagyon ringatom álmokba magam.
2014. okt. 9. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress fel orvost. Terhes biztos nem vagy, de okozhatja szervi gond a kesest.
2014. okt. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Hát nem dobódtam fel. Külföldön élünk a párommal,így a jövőhéten hétvégén hazarepülök hogy kiderüljön mi is van.
2014. okt. 9. 13:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Remélem még kapok ellen példákat is. Sokat olvastam hogy minden nőnél más és más. Van akinek több idő kell hogy a teszt kimutassa. Van akir rögtön érzékel hányingert stb..,van aki nagyon sokáig nem.
2014. okt. 9. 13:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Minden lehetsèges!:) Legyünk optimistàk! Egyèbkènt èn ezeknek a teszteknek nem vagyok nagy hive! Hànyszor voltak itt olyan kismamàk, akik tesztet vettek negativ lett ès terhesek voltak...aztàn volt olyan is, akinek pozitiv lett, közbe kiderült, hogy nem babàja van hanem cisztàja!

Ugyhogy a teszt az csak egy dolog! A helyedbe èn elmennèk a gyogyszertàrba ès a legmegbizhatobbat vennèm meg, akàrmennyibe is kerül...Jo persze àltalàban bejön, amit kimutat dehàt kitudja? :)

Egyèbkènt nekem ma kèsik 3. napja tabletta mellett! Holnap veszek tesztet!

2014. okt. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elmaradt menses utani 8. napon mindenkinek kimutatja mar.
2014. okt. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat. Aranyosak vagytok. :) Igen igaz nagyon sok példa van. Én külföldön élek a párommal 39 euro-s tesztet vettünk. Nem sajnáltuk rá. Na mindegy,az a lényeg hogy már kerestünk itt kint egy dokit. Jövőhét keddre kaptam időpontot. Igen csak tűkön ülök majd addig. :) Gondolhatjátok. Mégegyszer kösziii:) És majd még írok hogy mi lesz a vége. :)
2014. okt. 9. 21:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja! Majd írd meg te is,hogy mi lett a teszted eredménye,jó? :)
2014. okt. 10. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!