Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő múlva lettetek...

Mennyi idő múlva lettetek állapotosak a fogamzásgátló letétele után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdeklődnék, hogy kinek ment gyorsan illetve kinek lassan?! Le szeretném tenni a tablettát, mert kisbabát szeretnénk. Már legszivesebben most a karomban tartanám a picúrom!:) Nagyon nagy baba láz van otthon. Várjuk, mint a messiást. Köszi a kommenteket!



2014. okt. 8. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
En egybol. Oktober vegen letettem, november kozepen mar terhes voltam:-). Sok sikert!
2014. okt. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Annak idején (már 12 éve) azt javasolták, hogy várjunk 3 hónapot, hogy kiürüljön a szervezetből. Mi azalatt máshogy védekeztünk. Aztán elsőre összejött, amikor már nem védekeztünk.
2014. okt. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi is kihagytunk 3 hónapot (én hüvelygyűrűt használtam), utána a 2. hónapban teherbe estem.
2014. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a doki mondta h mar nem kell a harom honap mint regen, mert ezek olyan alacsony hormontartalmuak mar. Es nem is lett gond, problemamentes terhesseg volt es egy gyonyoru, egeszseges kisfiu lett a.vege:-D
2014. okt. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azonnal. (bár elvetéltem, de sikerült)
2014. okt. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nekem is mondták, hogy nem kell várni, de én azért kihagytam 3 hónapot.
2014. okt. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem is azt mondta a doki,hogy már nem kell várni hónapokat,mert annyira alacsony a hormontartalmuk,ezért is okozhat már gondot egyetlen tabletta kihagyása! Én abbahagytam a tablettát és már meg sem jött a menstruációm! Második babámnál abbahagyás után a második hónapban sikerült teherbe esnem!
2014. okt. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2008. decemberben volt az esküvőnk, pont azon napon jött meg, akkor hagytam abba a gyógyszert, januárban már terhes voltam :)


Most viszont már 7 hónapja nem jön össze a kistesó :(

2014. okt. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi is kivártuk azt a bizonyos 3 hónapot a tabi után, aztán még 2,5 évet, mire terhes lettem, de itt van a nagylány (3hónapos) :)
2014. okt. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A bizonyos 3 hónap után a 6. hónapban már pozit teszteltem.
2014. okt. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!