Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik baba barát korházban...

Melyik baba barát korházban szüljek majd? Melyikről vannak jó tapasztalaitok? Addig is hova menjek ultrahangra? 30 hetes kismama vagyok

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 21:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Budapesten
2010. máj. 26. 22:03
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Bajcsy jött be. Merre laksz? Úgy lehet könnyebb lenne valami közelebbi kórházat javasolni:)
2010. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szent Istvánt nagyon tudom ajánlani! Én ott szültem decemberben. Ha az anyagiak engedik van lehetőség magán szobára is. Uh-ra szerintem az eddigi orvosodhoz menj. Nálam legalábbis így volt. Fogadott orvosom nem volt.
2010. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én meg pont azt tanácsolnám,hogy bármelyiket,csak az Istvánt ne... Nekem nagyon rossz tapasztalatom volt róla(igaz ez 2 éve volt).A szülészet része,az még elfogadható,de ott is vannak nagy hiányosságok,hogy ez vagy az(gyógyszer stb)nincsen nekik... A fizetős szobáról meg annyit,hogy 15 ezerért,lepukkantabb volt,mint amit első nap 3 ágyasban töltöttem.A csecsemősök meg feléd se néznek egész nap...
2010. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szent Imre kórház. igazi bababarát kórház! Kedves, segítőkész nővérek, szülésznők és orvosok. Modern, többféle szülést könnyítő alternatívák.
2010. máj. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na igen,az 2 éve VOLT! De most jobb,sokkal. Nem magánklinika színvonal,de akinek az kell,menjen oda! 2.voltam.
2010. máj. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szent Imre, Tétényi út. Nagyon jó volt ott, már 2x ((:
2010. máj. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
SOTE 2. Én ott szültem, és minden nagyon rendben volt. Van fizetős szoba is, ha olyat szeretnél.
2010. máj. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!