Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől még terhes lehetek?

Ettől még terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Vasárnap voltunk együtt a párommal, épp nem volt óvszer, de nem bírtunk ki..

Így azt csináltunk, hogy mielőtt elmegy kiveszi. De végül kétszer is csináltunk kettő között 10-20 perc volt. Persze előtte megtörölte. Aztán utólag megnéztem ciklusaimat és pont vasárnap volt ovulációs nap.

Szóval van esély, hogy terhes legyek.


Viszont keddtől elkezdőzött egy kis barnázás. (nálam amúgy is sokszor van ilyen)

Ez akkor azt jelenti, hogy több valószínű nem vagyok terhes?


(19-re várom a ciklus)

Ja örülnék a babának :D


24L


2014. okt. 9. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
En ugyanigy lettem terhes,varj-ha nem jön meg csinalj tesztet.
2014. okt. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes
2014. okt. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, simán lehetsz terhes!
2014. okt. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes meg nem is, kétesélyes, de legalább az esèly megvan. A barnázással ha tényleg sokszor van csak úgy akkor én elmennèk dokihoz hogy kiderítsék mi okozza.

Mondjuk ha általában óvszerrel védekeztek akkor gondolom a párod még nem akar babát, szóval előtte vele kellene megbeszélni hogy akar e egyáltalan valaha is babát. Ezt nem bántásból írom vagy kioktatásból, hanem mert nehéz egyedül felnevelni egy gyereket. De ha őt se zavarná ha összejön akkor minden oké és nem szóltam :)

2014. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!