Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szerettem volna, de a...

Babát szerettem volna, de a nőgyógyász talált egy 5 centis cisztát. Mi lesz? Volt még valaki így?

Figyelt kérdés

Most felírt fogmazásgátlót, amit nagyon nem szerettem volna, mert régen mikor szedtem, 10 kilót felszedtem mikor elkezdtem szedni, és ugyanennyit mikor abbahagytam

(hirtelen, 1 hónap alatt), szóval azt mondtam, hogy tablettát soha többet. Azóta leadtam nagyon nagyon kemény munkával a kilókat, most se tökéletes, de nem vagyok már kövér. Most újra fogamzásgátlüt kell szednem, mikor én már babát szerettem volna. Azt mondta, hogy ha el is múlik a ciszta legalább 6 hónapig kell szedjem. Nem értem miért. Ha 2 hónap múlva is ott lesz, akkor meg kiveszik. Ettől is félek nagyon, nem fogja ez befolyásolni a későbbi teherbeesést? Olyan elkeserítő az egész, mire végre rendbejöttem és babát akartam volna jött ez. Volt még valaki így? Mi lett? kellett operálni? Elmúlt gyógyszeről? Visszajött? Összejött a baba?


2014. okt. 10. 12:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én csak azt csodálkoztam, hogy volt endo dokinál és nem csináltatott hormon vérvételt csak úgy felirat neki a bogyót! Ezt én nem értem! Pedig egy normális doki először kér hormon sort sőt még uh-t is! Ja és én hiába mentem endo dokihoz nem írt fel kezelést de én tudtam, hogy baj van és nem hagytam annyiba ekkor mentem el másikhoz! Egy kérdés a kérdezőhoz:van valami tüneted ami miatt elmentel a dokihoz? Konkrétan testi tünetre gondolok! Én még mindig azt gondolom nem helyes beszedni a fog.gátlót mert ezzel csak húzza az időt és nem lesz megoldás! A pco, ir egy elég alattomos betegség sőt még pajzsmirigy betegség is szokott tarsulni hozzá! Nem a testi tüneteket kell kezelni hanem a hormonokat de nem fog. gatloval. Ez biztos! 3 -as kezelés kell! De kedves kérdező nyugodtan vedd be a bogyót és még fél év múlva is ugyan itt fogsz tartani!! Bocsánat de felháborít ahogy téged akarnak kezelni kérdező! Semmi vizsgálat után csak egyszerűen felir valamit a doki és majd lesz valami alapon! Legalább egy hormon sort kérhetet volna! Nekem ez már magas! A ciszta betokosodott tüsző ami nem tudott megrepedni! Nekem is találtak annak idején de a vérzéssel letisztult! Nekem akkor lett gyanús, hogy nincs valami rendbe! De tényleg nem kell rám hallgatod!
2014. okt. 11. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Rosszul értettétek! Endokrinológusnál még a nőgyógyász előtt voltam, 2 héttel kb, ő természetesen kért vérvételt, ultrahangot is. A vérképem teljesen jó volt, minden érték a normális keretek közt volt. Az ultrahangon találtak 2 cisztát, de csak 3 és 5 miliméteresek, azt mondták, hogy nem kell vele foglalkozni, amíg ilyen kicsi.

Ezután mentem el nőgyógyászhoz, ő találta a nagy cisztát a petefészkemen és felírta a bogyót. Azt mondta, hogy 2 hónap múlva menjek vissza és ha még ott lesz, akkor kell több vizsgálat és ki kell venni(laporoszkópiával).

2014. okt. 11. 11:22
 13/13 anonim ***** válasza:

szia!

az endo doki nem kért cukor ,inzulin terhelés??mert igazán abból derül ki a baj!!bár még mindig azt gondolom ne vedd be a fog.gátlót!igazán az endo doki szakterülete a pco!

2014. okt. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!