Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 év sikertelen próbálkozás...

1 év sikertelen próbálkozás után terhességgel (orvosnál még nem voltam) most kezdem a cickafark-palástfű teás kúrát. Nagyon szívesen olvasnék néhány jó tapasztalatot, ha van. Segített már valakinek hosszabb sikertelen próbálkozásnál is?

Figyelt kérdés

2014. okt. 10. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos nem vált be,inkabb kivizsgálásra mennek a helyedben!

Sot sokaknak felborította a ciklusát is.

En inkabb a baratcserje kapszula ra szavazok,hamar gyógynövényekkel próbálkoznàl.

2014. okt. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Hát igen, lassan orvos lesz a vége, csak mivel már van egy kislányom, nem gondoltam, hogy a következő ilyen nehezen fog jönni :-(
2014. okt. 10. 14:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan nálunk minden rendben (egy hormonsor alapján) és babával sem próbálkozunk élesben, de én is iszom a teát (tervezzük lassan a babát). Egyáltalán nem volt rendszeresnek mondható a ciklusom, ha volt is ovu, elég későn, a luteálisban nem igazán volt megfigyelhető a hő emelkedése. Szedtem Bromocriptint fél évig, halottnak a csók. A barátcserje dettó. Most pedig 32 napra jött meg, az ovut pedig kb. életemben először, ill. másodszor éreztem. 2. teás ciklusom. A 2 ciklusból 2-szer volt ovu, a tesztek alapján. Szerintem ez is jó eredmény :)
2014. okt. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De jó, ez bíztatóan hangzik, remélem gyorsan jön majd Nálatok a baba :-) Nekem 29-34 naposak a ciklusaim, de ovut nem éreztem meg sosem, csak reménykedem, hogy néha van....hátha majd most..
2014. okt. 10. 18:15
 5/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok ujra!

Akkor hasonlóan jártál,mint én.A masodik babànk 13.honapban jott ossze,az elso azonnal.

En voltam teljes kivizsgáláson(meg átjárhatóságin is),meg a férjem is,de minden rendben volt.

Vegul 1ev utan osszejott a baba,de szedtem clostylt rasegites keppen.

Mennyi idős a lányod?csak azert mert nekem azt mondtak,hogy kellett meg idő a szervezetemnek az előző szules illetve a hosszú szoptatas utan...

2014. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es!A lányunk már nagyocska 9 éves és egyáltalán nem terveztük, nagyon korán 19 évesen szültem, semmi terhességi tünet, semmi komplikáció, több mint 4 kilóval született, ezért elég nehezen viselem hónapról hónapra a kudarcot...most mikor már megalapoztuk magunkat és felhőtlenül örülnénk a tesónak, nem akar jönni, ha ez a teázgatás nem jön be, az orvos lesz a következő, most iszom második napja, kíváncsi vagyok...
2014. okt. 10. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!