Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 honap probalkozas es eddig...

4 honap probalkozas es eddig nincs baba. Erdemes elkezdenem a cickafark-palastfu kurat, akkor is, ha van ovulaciom?

Figyelt kérdés
Ovu teszttel neztem eddig hogy volt ovulaciom.. Igy is erdemes teaznom? Mert ugy olvastam hogy a peteerest segiti de nekem ezzel a teszt szerint nincs gondom. Csak mar turelmetlen vagyok es azt olvastam hogy ez segiti a teherbeesest.. Vagy 4 honap meg keves es ne bolygassam a hormonjaimat? Mit tanacsoltok? (Bocsi nincs ekezetem.) :)

2014. szept. 11. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
szia nekem minden hónapban volt ovulációm,minden rendben volt velem is és a párommal is és 2,5 évig nem estem terherbe,és ittam a palástfü teát is.De mikor elkeztem szedni az elevitet,röktön a rá következő hónapban össze jött a drágám,most vahy 18 hetes :) de meg lehet próbálnod lehet nálad beválik :) drukolok!
2014. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek a teák nagyon megkavarhatják a ciklusodat, és ha eddig rendszeres volt, nehogy megbolygasd. 4 hónap próbálkozás meg semmi okot nem ad még aggodalomra, mert az egészséges párok is átlag 6 hónap alatt hozzák össze a gyereket.

Ha egészségesek vagytok és pont jókor is vagytok együtt, akkor is csak 20 százalék az esély a teherbeesésre. Szóval akkor kezd aggódni, ha egy évig nem sikerül.

2014. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor meg tenyleg varnom kene elvegre semmi nogy. bajom nincs! Igen, a terhesvitaminra en is gondoltam, biztos hogy artani nem art sot :) Csak az a bajom vele hogy most felszedtem par kilot es nem szeretnek tobbet, a masik meg hogy felek ez csak turelmetlenebbe tesz hogy szedem szedem es semmi.. de majd korulnezek hogy melyiket szedjem ami jo is meg picit penztarcakimelo is.. :)
2014. szept. 11. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!