Hogyan számoljam?

Figyelt kérdés
Ma harmadik napja késik a menzeszem.Ma reggeli teszt negatív.Ha mondjuk volt egy spontán peteérésem akkor mennyi idő múlva teszteljek?30.-én és most 9.-én voltunk utoljára együtt férjemmel.

2014. okt. 11. 08:32
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Tegnap csináltam ami negatív lett.Olvastam,hogy volt akinek csak a 18 nap késés után mutatta ki.Ennek a rózsaszínes "folyásnak" is utána néztem és volt akinél baba lett belőle,de ez nálam most lehet,hogy nem.Nem tudom...ha elmúlik vagy nem jön meg "rendesen" akkor tesztelek és megyek dokihoz.Annyira éreztem,hogy babád lesz :) Nagyon örülök a boldogságodnak és picit irigykedem is :)
2014. okt. 15. 13:53
 32/34 anonim válasza:
Jaj még reménykedem "érted,benned" ne izgulj még alakulhat jól :) Én 31.-én megyek dokihoz,már úgy látnám :) Kitartás :) írj ,ha van valami :)
2014. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Ma hajnalban elöntött a vér,hatalmas görcsökkel :( Biztos minden rendben lesz a picurkáddal,hátha kapsz róla képet is :)
2014. okt. 16. 19:29
 34/34 anonim válasza:
Azóta miújság? :) Én a 8.hetemet taposom ,holnap védônő,remélem minden oké,mert elúltak a tüneteim :/
2014. nov. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!