Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehetett ovum és hány...

Mikor lehetett ovum és hány dpo-n lehetek?

Figyelt kérdés

Szerintem 18-án lehetett ovum és talán ma vagyok 8 dpo-n,de akkor miért ment olyan lassan felfele és miért esett ma a hőm?Nagy valószínűséggel ez a hónap is elúszott?Szerintetek?


[link]


2014. okt. 12. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4.-én lehetett az ovud, a 18.-ik ciklusnapon. :) 7-9 dpo között normális egy kis visszaesés, nekem is szokott időnként, ez a második ösztrogén hullám következménye, és teljesen normális. Sok sikert!
2014. okt. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem okt 1-én volt, a 4.-i hőm. mérés pedig valószínűleg nem volt pontos.
2014. okt. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2-es hogy érted,hogy nem volt pontos?Minden reggel ugyan abban az időben mérem 10 percig higanyos hőmérővel hüvelyben és legalább 6 órát alszok este.

Én is meglepődtem rajta ,hogy utána leesett viszont ha a Te állításod igaz akkor 11 dpo-n vagyok és 7 dpo óta fen van :).

2014. okt. 12. 10:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Én mindig együtt nézem az összes tünetet: tehát volt ovu teszt, folyás figyelés, előtte a pecsételés (peteérés előtt jellemző) és ha minden más másik időpontot ad ki, mint a hőmérő, akkor inkább azokat veszem figyelembe. Nálad a többi tünet az 1.-ét mutatja, a hőmérő a 4.-ét. De én inkább az 1.-nek hinnék. De végül is, mindkettő egyformán sikeres lehetett :) Ha biztosra akarsz majd menni, akkor számolj 4-től és biztos nem lesz téves negatív teszted
2014. okt. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
(Meg még plusznak azzal is szoktam kalkulálni, hogy jellemzően milyen hosszúak a ciklusaim és ahhoz képest melyik reálisabb, persze ez csak kis mértékben van benne)
2014. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát igen jogos amit mondtál!Soha nem volt még ilyen barna folyás pé körül+nagyon éreztem az ovu görcsöket meg nekem az fura,hogy ekkorát nőt a hőm 7 dpo körül....

pozi ovu teszt után nega volt végig az ovu tesztem csak azt nem jelöltem.Viszont most kb 2 napja napközben krémes este meg vizes a folyásom...hát 4 év után reménykeltő :)

2014. okt. 12. 12:28
 7/11 A kérdező kommentje:
Az lemaradt,hogy 33 nap szokott általában lenni a ciklusom és 14 és 16 nap körül van a pém :)
2014. okt. 12. 12:29
 8/11 A kérdező kommentje:

Így alakul a görbém :)

Szerintetek tesztelhetek?


[link]

2014. okt. 14. 06:37
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes megvárni a nemvárt napját. Az én tapasztalatom az, hogy addig csak a teszteket pazarolja az ember.

Egyébként a görbéd olyan, mint az enyém, mintha én tettem volna fel a kérdést!Az én hőm is 3 nap alatt éri el az átlag feletti szintet, tehát épp ílyen lassan emelkedik, mint neked. Az átlaghő feletti első nap a dpo 1 napja, tehát a görbe szerint ma 8. dpo-n vagy.Várj a hcg teszttel még!!!

2014. okt. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a 18. vagy a 21. napon volt ovud. A korábbi görbék szoktak jó támpontot adni, pl. ha mindig lassan emelkedik a hőd ovu után, akkor valószínűbb a 18. nap. A teszttel még bőven várnék - most vagy 11, vagy 8 dpo-n vagy és 14 dpo előtt semmiképp se tesztelnék.
2014. okt. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!