Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítenének nem értem hogy van?

Segítenének nem értem hogy van?

Figyelt kérdés
A menszim 28 napos de az utóbbi 3 hónapban 25 napra jött meg most meg a 29-ik napon vagyok és még semmi enyhén görcsöl a hasam de el is múlik ( mikor megjön nagyon erősen görcsölök de most nem) szerintetek?

2014. okt. 12. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem senkit nem érdekel, hogy épp mennyire görcsölsz. Mi a kérdés? Magyarország összes orvosa epedve várja a képernyők előtt a kérdést, hogy megfelelően egzakt és pontos válaszokat tudjanak adni.
2014. okt. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Gondolod,hogy születésünk napjától egészen a pl koravén napjainkig pontosan ugyan úgy nézünk ki és működik a testünk??!!

Ha így lenne nem lenne megöregedés,ráncos bőr,klimax és sorolhatnám.

Ahogy telik az idő úgy változik a test is és a működése is..

Soha nem gondolkoztam el azon,hogy "jajj áprilisban görcsölt a hasam menzesz előtt,májusban meg nem... Mi lesz most?! Vagy hogy májusban 28 napra jött meg,júniusban meg 29 és fél napra:D

Egy szónak is 100 a vége.

Kedves kérdező,egész egyszerűen nem robotok vagyunk beprogramozva,hanem emberek!!! Ki érti ezt ? :)

2014. okt. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem is!
2014. okt. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Terhesség kizárva? Teszt?
2014. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?hogy miert nem görcsölsz annyira mint szoktál??
2014. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!