Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A petefészkemnél érzek szurkál...

A petefészkemnél érzek szurkálódást, ez a baba jele lehet vagy peteérés, beágyazódás?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Beágyazódást nem érzel. Babát meg nem ez az első amit megérzel. De a következőkön kéne inkább elgondolkodni. Mikor jött meg? Mikor lehet a peteérésed? És ezek alapján eléggé leszűkül a kör. Mert ha peteérésed van nem érezhetsz babát, ha beágyazódást éreznél nem érezhetsz szintén babát. STb.
2008. aug. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát igen az idő a legfontosabb.Hol tartasz a ciklusodban? Nekem nagyon hasogatott és fájt a jobboldali petefészkem , legalábbis így éreztem és nem is gondoltam terhességre inkább valami jó erős felfázásra.Közben mégis csak a gólya kopogtatott.Ezt akkor éreztem amikor meg kellett volna jönnie. Szóval a lényeg hogy hol jársz a ciklusodban?
2008. aug. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!