Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kozespidos verzes jo jel?

Kozespidos verzes jo jel?

Figyelt kérdés

A 13-14 napon volt pecsetelo verezesem, aznap es ra 2 napra egyutt voltunk a ferjemmel. 10 honapja szultem, augusztzsban jott meg eloszor, aztan szeptember 21-en. Valoban extrem termekeny a verzessel jaro ovu? Mikor teszteljek, ha amugy 32-35 naposqk voltak szules elott a ciklusaim?

Volt valaki, akinek igy sikerult a baba?



2014. okt. 15. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont ilyen kérdést akartam kiírni,de akkor nem teszem,te már megtetted,majd elolvasom miket írnak. :D Nekem a 15. napon kezdett el jönni barnás folyás,de csak reggel,aztán még tegnap előtt és tegnap este is láttam a wc papíron.Annyi nincs,hogy a tisztaságin látszódna. Mi a 14. napon voltunk együtt a férjemmel,rá 1 napra kezdődött a barnázás. Remélem igaz a feltételezésed,hogy ez ilyenkor egy nagyon termékeny hónapra utalhat.Sokat olvastam már utána,mert ilyet az előző 3 fogantatásnál nem tapasztaltam. :) Mi a 4. babára gyúrunk. Sok szerencsét Nektek!
2014. okt. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hat sok valaszt nem kaptunk 😀😀

Viszont milyen erdekes dolgok vannak az eletben: nalunk is a 4.baba lenne es a harom lanyomnal nem volt ilyen! Neked milyen a nemek aranya?

2014. okt. 16. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ma voltam pont dokinál emiatt...

Már van egy fiam,3. hónapja próbálkozunk a kistesóval...a ciklusom 15. napján először barnás folyásom volt,majd 3 napig inkább vérszerű...

Azt mondta a doki,hogy pont akkor mikor UH-on megvizsgált nem volt vérzésem,így nem tudta megállapítani,hogy mitől lehet...két dolog lehet: 1. ciszta volt és most így ürül ki a szervezetemből, 2. hormonproblémám van

Az első hónapom 30 napos volt,második 38 napos.

Ma a 19. napon ezek lettek az értékek: uterus: 38mm,endometrium: 5 mm.

Kaptam beutalót vérvételre,a mensesem 2-5 napja között kell mennem.

2014. okt. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!