Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi eselyem van ilyenkor...

Mennyi eselyem van ilyenkor teherbe esni?

Figyelt kérdés
Okt. 3-an jott meg a menstruaciom. 8-an voltunk egyutt a parommal ugy, hogy belem ment el... a mensim akkor meg nem mult el teljesen. Ilyenkor meg a " nagykonyv szerint" elvileg nincs peteeres, nem? Mi az esely a babara?
2014. okt. 16. 14:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve mikor erdemes tesztet csinalni?
2014. okt. 16. 14:17
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik napon teherbe lehet esni, én már estem teherbe ciklus 5. napján. Akkor tesztelj, ha kimaradt a menstruációd.
2014. okt. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6. napi a kisfiam :) nekem is a mensi utolsó napja volt. :)))) 3 nappal a köv. mensi napja előtt már mutatta halványan a teszt.
2014. okt. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13, 6512439 % az esély.
2014. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is okt. 3-án jött meg, mi 11-én és 12-én voltunk együtt a párommal, elméletileg van rá esély, de nálunk már lassan fél éve igy megy. szeretnénk babát, de eddig nem sikerült együtt lennünk sohasem peteéréskor vagy pár nappal előtte (párom külföldön dolgozik), úgyh igy már voltunk együtt mensi után illetve előtte is, de nem lett belőle baba. most sikerült úgy kikombinálni, hogy most hétvégén is haza tudjon jönni, talán most összejön :)
2014. okt. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nalunk is ez a helyzet, az enyem is kulfoldon melozik :-) :-(
2014. okt. 17. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!