Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A multhonapba volt 2olyan...

Ekecy kérdése:

A multhonapba volt 2olyan szeretkezesem hogy a parom belem elvezett. Honap elejen szokott meg jonni a mensesem, de mar 17e es nem jott meg meg. Csinaltam tesztet es negativ. Fel is voltam akkor fazva. Meg vagyok jedve. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2014. okt. 17. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Utolag mar megijedhetsz. Na mindegy.. csinalj meg egy tesztet meg hivd fel a nogyogyaszodat. 2 het eltelt mar, remelem bejelentkeztel, vagy menj az sztkbe. Lehet szervi baj, lehet terhesseg, lehet kesoi peteeres, barmi!
2014. okt. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.
2014. okt. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy ez most eleg hujen fog hangzani... de soha nem volt semmi bajom igy soha nem is voltam nogyogyasznal...de varok meg egy kicsit s csinalok meg egy tesztet s akkor el megyek... az az erdekes ogy menses elott mindig gorcseim szoktak lenni s akkor tudom hogy az kell legyek most meg csak gorcseim sincsenek semmi apszalut
2014. okt. 17. 12:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Rákszűsérsről hallottál már? Azt évente kell(ene) csináltatni, nemcsak akkor kell orvoshoz menni, ha bajod van, sokszor ha bajod van az már késő...
2014. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen hallottam,azert nem vagyok en se huje!! Csak egyszeruen nem voltam soha orvosnal... kisebb voltam oltasokon voltam s ennyi. Amugyis nagyon de nagyon felek az orvosoktol... leg ha meg erzem a korhaz szagot es rosszul vagyok mar
2014. okt. 18. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!