Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlthónapba késet 12napot...

Múlthónapba késet 12napot utána megjött de előtte már az orvos azt mondta 5 hetes terhes vagyok el küldött hasi UH-ra de ott nem látták a petezsákot! És nagyon fájnaka melleim! Ez lenne a jel?

Figyelt kérdés

2012. máj. 12. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha UH-n nem látták a petezsákot, de a doki szerint terhes vagy(voltál), akkor az a menzi valójában egy vetélés volt. Vetélés után még megvannak a terhességi tünetek 1-2 hétig is.


A jele minek? Mire vagy kíváncsi?

2012. máj. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt már vetélésem de akkor korházba is kerültem és ez nem 1 vagy 2 hete történt hanem ár 1 hónapja most várom hogy megint megjöjjön és ha nem akkor vissza megyek az orvoshoz! Jel hogy mégis állapotos vagy!
2012. máj. 13. 13:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ott a baba. Nekem is azt mondták, hogy nincs (pedig 3 teszetem is pozítív volt), jól kinevettek összenyomkodtak és bekékültem. Azért, hogy bebizonyítsák nekem, hogy nekük van igazuk másnap vérvételre kellett mennem. A következő nap bevéreztem és a sűrgösségin kötöttem ki, ahol látták. Hétfőn bementem az eredményért, hogy a doki orra alá dörgöljem a vérvétel és a másik doki eredményét, hogy van. Erre csak annyit tudott mondani, hogy járhatok hozzá terhesgondozásra. Sajnos én végig véreztem és mikor kórházba kerültem nem vizsgálhatott az a doki akihez állandóan jártam és pont ezeknékl a bunkóknál szültem 22 hetesen. Letelt a 6 hónap, adig minden vizsgálatot megcsináltam ami az uj jövevény fogadása előtt kell, hogy ne legyen gond, magándoki megvizsgált (csak hozzá járok, mert csak benne bízom). Most minden rendben és már csak 59 nap van hátra szülésig.

Ne aggódj, sikerülni fog. Csinálj még egy tesztet, ha pozítív inkább menj magándokihoz aki megvizsgál. Nagyon drukkolok nektek. (Tudom húzós a magándoki 8000ft, de megéri akkor is, hogy nyugodt legyél. És a magándoki nem úgy viselkedik mint sok SZTK-ás. Ha igen keress olyat akiben megbízol.)

2012. máj. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!