Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4. napja késik a havim,...

4. napja késik a havim, jelenleg beteg vagyok. Van esély terhességre?

Figyelt kérdés

A párommal minden alkalommal védekezünk óvszerrel, csak egy alkalom volt, amikor az együttlét elején nem volt rajta, de a végén abba ment el. (február 09.-én történt, kíváncsiság vezérelt minket) Rá 16 napra csináltam 2 tesztet is XEpilt, amik negatívok lettek. Közben azt tudni kell, hogy a múlt hónap eléggè stresszes volt. (családi bírósági per, suliban ZH.-k, szakdolgozatíás stb.) + amikor meg kellett volna jönnie (március 1.-jén) nem voltam itthon, mert családlátogatáson voltunk. Az meg már csak plusz ráadás, hogy lebetegedtem. (láz, torokgyulladás, fejfájás, orrfolyás, hasmenés)

Van amikor görcsöl középen a hasam, ingerült vagyok, mint a mensi előtt egy nappal.

A mellem nem feszül, az alhasam nem fáj, nem barnázok.

Lehet a fent felsorolt okok miatt nem jelentkezett még a havim?

Azt még tudni kell, hogy anno eleinte volt olyan, hogy kimaradt több hónapig, nem jött meg mindig pontosan, csak az utóbbi hónapokban kezd beállni. Mindenesetre vettem reggeli vizeletmintát, csak nemtudom, hogy kapok-e valós eredményt a betegségem miatt.

Köszönöm a válaszokat!



#betegség #terhesség #stressz #mentruációkésés
2014. márc. 5. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Majdnem semmi az eselye annak hogy terhes vagy. Persze a betegseg es gondolom gyogyszert is szedsz bekavart de meg fog jonni.
2014. márc. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Remélem így lesz, ma vettünk tesztet,aztán meglátjuk mi újság van.

2014. márc. 5. 18:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a tesztet most reggeli vizeletmintából, de, mint az előző kettő, ez is NEGATÍV...Viszont arra keltem, hogy a hasam középen megint fáj. :(
2014. márc. 6. 06:24
 4/4 A kérdező kommentje:

MEGJÖTT, 7 nap késés után. :)

Nagyon örülök neki, mert azután az ominózus február 9.-e után, másnap elmentem a nődokihoz, és felírta az eseményutánit, amit nem váltottam ki, hanem vártam és vártam.

Kemény tandíj volt ez nekem is, és a páromnak is.

Biztos nem felejtem el. :)

2014. márc. 8. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!