Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Attól még lehetek terhes ha...

Attól még lehetek terhes ha pénteken védekezés nélkül szexeltünk de szombat este megjött?

Figyelt kérdés
2014. okt. 19. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen! Ha 2x volt peteérésed, akkor simán. Kevesebb az esély, de megvan. Védekezz, ha nem akarsz gyereket!
2014. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szinte semmi, de azért...
2014. okt. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én így estem teherbe a lányommal. Vasárnap együtt voltunk,kedden megjött.El is szontyolodtunk,aztán ugye késett a köv. havim,elmentem dokihoz,először nem látott még petezsákot sem,de a teszt pozitív volt,kikérdezett,és ő is azt mondta,valószínűleg egy kései pé.-ből fogant akkor vasárnap a lányunk. 2 hét múlva mentem vissza,akkor már ott volt a kis csomagocska. :)
2014. okt. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hm , az erdekes dolog hogy tenyleg teherbe lehet esni . Nekem is nem reg volt egy ilyen kerdesem es most mar en is kivancsi vagyok hogy vegulis mi lesz a vege , mert nekem is ra 4 napra megjott az aktus utan
2014. okt. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!