Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokat kávézók, pozitív teszt...

Sokat kávézók, pozitív teszt után mennyire csökkentettétek le a kávét?

Figyelt kérdés
2014. okt. 20. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem kávéztam, de barátnőm igen. Fokozatosan csökkentette, minden héten egy kicsivel kevesebbet, napi 1-nél állt meg.
2014. okt. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem kávé,de én energiaitalt ittam sokat,és mikor pozitívat teszteltem utána ,már nem is ittam
2014. okt. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy napi fél liter colát lehet inni. Nekem ezt a hányingerre ajnálotta a doki. Mondjuk tudom,ez nem kávé:) de napi tejes kávét mondott még, amit ha nagyon kell koffein akkor ihatok.Egyik gyereknél sem ittam meg ezt a megengedett mennyiséget, csak most, így igazából tapasztalatom nincs mennyire okozhat valamit. De azt tudom, hogy az első 1-2 hónap még annyira nem gáz, akkor nem megy még annyira át semmi, utána már minden átmegy szinte a babához.
2014. okt. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
az első pár hétben nem is mertem mondjuk inni, meg olyan gyomorégésem volt, hogy nem is kívántam...így 4 hétig nem kávéztam, utána könnyebb volt a napi 3-4 kávét egyből napi 1-re redukálni. a terhességem végére a vérnyomásom is helyre állt, akkor napi 2-re visszaálltam.
2014. okt. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Napi két tejeskávét ittam.
2014. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem csökkentettem.
2014. okt. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Napi 1 kávét iszok. 19 hetes vagyok. Nekem a doki is napi 1-2 kávét mondott, ami még belefér, de kettőtől azért ne legyen több. Ja, és persze nem a bivalyerős fajtából iszok.
2014. okt. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Napi 10 kávé volt alaphangon. Túl alacsony a vérnyomásom, ezt teljesen koffein mentesre cseréltem. 70/50-es vérnyomást mért a védőnő, majd mentőt hívott. Először gyógyszert kaptam, de a doki, miután kiderült, hogy leálltam a kávéval, inkább azt javasolta térjek vissza rá.
2014. okt. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Napi 2-3, de nekem is alacsony a vérnyomásom. Hányingerem nem volt tőle, és nagyon hiányzott mikor nem ittam. Mindig tejjel ittam a kávét, de azóta nem bírom meginni a tejeskávét, csak tej nélkül, minden egyéb variációban. :)
2014. okt. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
csak reggel ittam utána kávét. Nagyon hiányzott a rítus, úgyhogy pótkávét vagy koffeinmenteset ittam napközben többször.
2014. okt. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!