Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz hogy ha a HCG teszt...

Igaz hogy ha a HCG teszt halvány pozitív az LH teszten erős csíknak kell lennie? Nekem egyformán halvány mind a kettő.

Figyelt kérdés

Nem tudom mit gondoljak, sok helyen olvastam hogy a LH erős pozitív mikor a HCG teszt is kezdi kimutatni a terhességet.

Van valaki közületek akinek másképpen volt? Még 3 napom van a menstruációig.

Köszönöm!


2014. okt. 20. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csak hcg tesztet csináltam és csak akkor lett pozi, amikor baba volt. LH-t nem csináltam, feleslegesnek érzem. Szerintem neked is felesleges ezen agyalnod. Ha a terhességi teszt pozitív, akkor mi a gond???
2014. okt. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Itt a kép is. Bocsánat, de nem túl jó képet készít a telefonom.

[link]

2014. okt. 20. 11:05
 3/9 A kérdező kommentje:
Mivel halvány, nem vagyok benne biztos nem-e csak szellemcsík.
2014. okt. 20. 11:06
 4/9 anonim ***** válasza:
igen, én is így tudom. A hcg teszted meg tényleg elég kétesélyes... :( LH-t ugyanúgy reggeli elsőből csináltad, mint a HCG-t? mert úgy kell
2014. okt. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ugyanabból a "mintából" készültek.
2014. okt. 20. 11:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezek mind csak statisztikát!reggel első pisiből csináltam lh-t,full nega lett,még halvány sem!de ott motoszkált a fejemben,hogy de még mindig nem jött meg,úgyhogy elballagtam hcg tesztért,3. pisiből csináltam meg,ami erös pozi volt!szóval semmi köze nincs egymáshoz a kettőnek,legalábbis nálam!
2014. okt. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Most csináltam!

[link]

2014. okt. 20. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vok!ez szép,ígéretes teszt!lett már azóta erősebb?
2014. okt. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

22.-én xepil is halvány pozitív lett, szerencsére már 3 napja késik is, remélem nem jön meg, néha nagyon görcsölök.

Köszönöm az érdeklődést! :)

2014. okt. 25. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!