Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Alhasi gorcsok,neha szurkalodas, mellbimbo fajdalom, hanyinger neha,buzos folyas.szept.29-en volt utoljara mensim,utana pharmatexet hasznaltunk a parommal 3 teszt negativ... mitol vannak a tunetek?
2014. okt. 20. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha bűzös folyás is van, akkor valószínűleg valamilyen fertőzés. Keresd fel az orvosodat.
2014. okt. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, a bűzös folyás, szerintem gyulladásra-bakteriális fertőzésre is utalhat, attól görcsölhet az alhasad is.


A folyásod színe nem sárgás vagy zöldes, esetleg sűrűbb jóval mint szokott?

2014. okt. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Feheres. Neha tobb,neha kevesebb mennyiseg,de a kellemetlen szag mindig megvan,nehany napja. De ha nem terhesseg,mellbimbo mitol erzekeny,hanyinger mitol lehet?
2014. okt. 20. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Az orvos majd megvizsgál ás megmondja!
2014. okt. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ha szeptember 29.-én menstruáltál, akkor ma a ciklusod 22. napján vagy (úgy, mint én), ilyen hamar nem fogja kimutatni a teszt ha terhes vagy és az orvos sem tud még semmit mondani. Úgy tudom, hogy ennyire hamar még terhességi tüneted sem lehet.


Én nagyon remélem, hogy ez a hónap siekres volt. Sokat görcsöl, fáj az alhasam, van egy szagtalan, sűrű fehéres, igaz enyhe folyásom.

2014. okt. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!