Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?...

Szerintetek lehetek terhes? Részletesen lent.

Figyelt kérdés
Napok óta kínzó mellfeszüléstől és derékfájástól szenvedek. A mellfeszülés szokott jelentkezni menstruáció előtt, de a derékfájás abszolút nem jellemző. Tegnap este egyszer csak hányingerem lett, émelyegtem és rohantam wc-re.ki is jött belőlem a vacsi. Akkor már kezdtem reménykedni, de rá 20 percre rózsaszínes vér volt a wc papíron, ami szokatlan, hogy egyáltalán nem görcsöltem most, mint szoktam, de szurkált a hasam. Vegyek egyáltalán tesztet? Mára már rendesen vérzek... :(

2014. okt. 20. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy,esetleg elindulhatott valami de egy teszt sosem àrthat.
2014. okt. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos kicsi az esélye, ha megjött rendesen :( Tapasztalatból tudom, hogy amint az ember lánya elkezd babát tervezni, mindenféle olyan ciklusa lesz, amilyen még nem volt, és a PMS szokásos tüneteihez betársul a gyomorégés, émelygés, hányinger, hányás, szokásosnál kevesebb vérzés, rövidebb ciklus, kevesebb mellfájás, több mellfájás, máshol érzett mellfájás, stb. 23 hónapot próbálkoztunk, mire összejött, nagyon drukkolok neked, hogy nektek hamarabb sikerüljön!
2014. okt. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! azóta is folyamatosan émelygek és fura a vérzésem is, a szokottnál sokkal kevesebb, pedig nekem az első 3-4 napban nagyon erős szokott lenni, most meg alig van valami...amint elmúlt ez a vérezgetés, csinálok tesztet, csinálnék most is csak nem tudom van e értelme ?!...
2014. okt. 20. 11:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Csinàlj nyugodtan semmit nem befolyásol a vèrzès. Legalàbb megnyugodsz bàrmi is lesz az eredmèny.

Nekünk 2.5 èv volt a babprojekt. Az utolsò fel èvben minden tünetet bekepzeltwm, volt hogy szó szerint hanytam, mind7g kesett itt fàjt ott fàjt, kevesebb volt, kevesebb napig...stb

Amjkor terhes lettem semmi tünetem nem volt, plàne nem hànyinger. Rendesen görcsölt a hsam, csak nem volt vèrzès.

2014. okt. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi még nagyon az elején vagyunk a projektnek, ezért is vagyok szerintem ilyen, mert még nem tapasztaltam a dolgokat rendesen és nagyon szeretném ha minél hamarabb összejönne :)
2014. okt. 20. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!