Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés óta még nem jött meg a...

Szülés óta még nem jött meg a menstruációm, (14 hónapja) és a párommal szeretkeztünk de nem védekeztünk, lehetek terhes? Volt aki így lett terhes?

Figyelt kérdés
Voltam nődokinál,aki azt mondta hogy mivel fiatal vagyok,így nembiztos hogy terhes leszek ebben az esetben,de kevés az esélye annak is hogy igen.Tehát egyértelmű választ nem kaptam.Annyit mondott hogy ő még nem találkozott olyan esettel hogy valaki terhes lett volna.Köszönöm ha valaki válaszol.
2014. okt. 20. 17:04
 1/5 anonim válasza:
és most mit vársz hogy itt valaki jobban tudja majd mint az orvos?
2014. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, lehetsz
2014. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Èn így lettem, mondjuk mi akkor màr szabadutat adtunk...
2014. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel a menstruációt megelőzi szükségképpen a peteérés, ezért nyilván sosem tudhatod melyik lesz éppen az a hónap amikor beindul a peteérésed, így igen lehetsz terhes.
2014. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A barátnőm így esett teherbe a 2. gyerekkel... szülés után 3. hónapban,mensi sehol nem volt,szoptatott.... rá 9 hónapra jött a tesó.
2014. okt. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!