Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek terhes vagyok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek terhes vagyok? Valaki volt már így? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

na Szóval:Múlthónapban együtt voltunk a barátommal a 28.napon délelőtt aztán este megjött. most együtt voltunk a ciklusom 23. napján és tegnap a 28.napon. (elment bennem mindig ) Napra pontosan mindig 28.napra jön meg de tegnap óta semmi! Véleményt!

terhes lehetek?

ne kezdjétel el irni.hogy legközelebb védekezzünk stb, babát szeretnénk.



2014. szept. 12. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
nem tudtam, hogy a gyik.-nek van " terhességi teszt " funkciója is
2014. szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
inkabb ne irnal ide, ha nem segítessz. 1 nap késéssel még nem rohanok tesztért, kiváncsi lennék volt e valaki hasonló helyzetben
2014. szept. 12. 14:41
 3/9 anonim ***** válasza:
van rá esély. de ha veszel egy tesztet, az ki is mutatja.
2014. szept. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

inkább felteszel egy teljesen idétlen kérdést amire a válasz az lehet, hogy 1.- terhes vagy 2. - nem vagy terhes 50-50%

ezzel belelovallod magad abba, hogy az vagy aztán elkeserdsz ha negatív lesz a teszt, ennek van értelme?

2014. szept. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

van rá esély,de egy nap késés még nem túl sokat jelent még akkor sem ha eddig mindig pontos volt! :(

nekem most 2 hete késik és én most fogok tesztet csinálni!

ha jövőhétig nem jön meg szerintem csinálj tesztet! :)

szurkolok! :)

2014. szept. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
78%
Szerintem ha emiatt egy kérdést kell feltenned akkor erősen elgondolkodnék, hogy érdemes-e gyereket vállalnod... légy önállóbb, van teszt meg nőgyógyász is.
2014. szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hűh de rossz indulatuak vagytok. csak kivancsi voltam valaki volt-e hasonló helyzetben!

1 nap késéssel nem fogok tesztet csinálni,de ugy latom ide nem érdemes kérdést feltenni mert bunkó módon leugattok

2014. szept. 12. 15:00
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak: én a helyedben gondolkodnék el,hogy annyira unalmas életed van,hogy ide kell jönni lehurogni egy kérdésért?
2014. szept. 12. 15:01
 9/9 anonim ***** válasza:

ha már írtam két negatív kommentet írok saját tapasztalatot is, mi 1 hónapja próbálkoztunk barátnőmmel amikor nem jött meg neki

a teszt negatív lett, de kiderült, hogy egy vérrög volt az ok, kicsit elkeseredtünk, de következő hónapban már pozitív lett a teszt

2014. szept. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!