Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme ilyen korán...

Van értelme ilyen korán orvoshoz menni, ha pozitív a teszt, nemvárt napján vagyok, de leesett a hőm?

Figyelt kérdés
Ráadásul halvány véres csíkokkal váladék jött tegnap, nem sok, de megijesztett. Az orvosomhoz tegnap bejelentkeztem, két hét múlva fogad. )Már tegnap pozi volt a teszt)
2014. okt. 21. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Két hét múlva mennél?

Ha pozitív a teszt, akkor azt jelenti, hogy két hét múlva kb. 6 hetes vagy. Az már nincs korán. Én is 6 hetesen voltam először, és már látszódott egy kis pontocska. :)

2014. okt. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a leesett hő és a vér miatt akarsz menni akkor 2 hét múlva már késő is lehet, lehet,hogy kapsz támogató gyógyszert. Ha nincs semmi gond és 6hetesen mész az jó,mert akkor már látni szokták a babát és a szívverését!
2014. okt. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, a leesett hó és a pici vércsík miatt mennék. Amikor időpontot kértem, még ilyen gond nem volt. Biztos vizsgálaton nem fog még látni semmit, ezt tudom,de inkább a biztos ami biztos alapon mennék, hátha adna vmi támogató hormont. Az gondolom nem árt.
2014. okt. 21. 10:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, semmi veszteni valód nincs, ha elmész a dokihoz.
2014. okt. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!