Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan hüvelykapszulát...

Utrogestan hüvelykapszulát írt a doki inszemináció után napi 3-szor egyet. Mondta, hogy a délit bevehetem szájon át is. Valóban?

Figyelt kérdés
Olyan hihetetlennek tűnik.

2014. okt. 21. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a hüvelykapszulát kétlem hogy hogy lehet szájon át.
2014. okt. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne vedd szájon át.

Én is kúpoztam magam a munkahelyen, gyorsan bele lehet jönni.

2014. okt. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan utrogestanom volt, aminek a dobozán direkt azt írta, hogy orálisan és hüvelyileg is ugyanúgy szedhető. Tehát nem kimondottan csak hüvelykapszula, hanem szájon át is bevehető. Én hüvelyileg használtam, mert úgy jobban felszívódik, de nekem csak regel és este kellett, így tudtam feküdni egy kicsit. a délit szerintem nyugodtan beveheted szájon át.
2014. okt. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.Most csináltam végig a lombikot, utro hüvelykapszulát kaptam én is..Végig szájon át szedtem, mert kipotyogott..Mondta a doki hogy nyugodtan, mert a különbség csak a bevonatban van, az összetevőkben nincs, és a bevonat sem ártalmas.
2014. okt. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2014. okt. 22. 05:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!