Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sikerült? KÉP az...

Szerintetek sikerült? KÉP az ovulaciós tesztekről!

Figyelt kérdés

Ma délelőtt voltunk együtt a férjemmel. Mennyi esélyünk van szerintetek? Segítenétek elemezni? :) Előre is köszönöm szépen!


[link]


2014. okt. 21. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól még hogy töröltetted a válaszom akkor is igazam van hogy értelmetlen a kérdés is 50-50 % az esély. Bár ilyen húzásod után hogy nem tudod elfogadni a normális értelmes választ inkább ne is legyen gyereked...
2014. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszoló! Senkinek sem töröltettem a válaszát, így sajnos azt sem láttam, hogy mit írtál.
2014. okt. 21. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:
kicsit sem kedves, ha már itt tartunk. Az utolsó előtti teszt teljesen pozi. Ha azelőtt 1-2 nappal, vagy utána nap, esetleg pont aznap vagytok együtt, mind esélyes lehet.
2014. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. okt. 21. 21:37
 5/8 anonim ***** válasza:
kedves első,senki nem tudja törölni a válaszod,csak a rendszer, abban az esetben ha olyan szavakat használtál!
2014. okt. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok és annyit írtam csak : 50-50% az esélye és nem sok érteme van a kérdésnek. Ha késik tesztelj. Ha ebbe volt sértő akkor bocsi és megeszem a kalapomat ...
2014. okt. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a férfi és a nő is egészséges és ovációkor vannak együtt akkor is csak 20-25% az esély arra hogy megfogan a baba.
2014. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
havi 20-25% az esély :-) ha mindenki rendben van.
2014. okt. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!