Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jónás naptár? Hiszel benne?...

Jónás naptár? Hiszel benne? Bejött a"jóslás"?

Figyelt kérdés

Mennyire kell komolyan venni az időt amit jelöl?

Pl. nekem nov. 2. 11:43 perc....


2014. okt. 25. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk annyiban bejött, hogy olyan nemű lett, mint abban a ciklusban jósolt. De nem hittem benne, csak utólag nézem meg :-)
2014. okt. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem jött be. Lányt mondott, fiú lett.
2014. okt. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A neme igazából mindegy is lenne:) a fogantatás lenne a lényeg!


HA olyan a számítás, hogy csak 1 napot adott meg az nem jó, ugye? Olvasom több helyen, hogy 4 napos ciklust ad....


Az óra-perc mennyire komoly? Elég ha csak aznap vagyunk együtt? Vagy tényleg az ebédidőben kellene? :)

2014. okt. 25. 21:06
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem a mestruációm idejére teszi a fogantatást , erről mi a véleményetek.
2014. okt. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem is a végére :O Azt mondják, hogy a középidős termékeny napokon kívül van még egy termékeny időszak is...
2014. okt. 26. 09:34
 6/9 A kérdező kommentje:

Közben találtam egy oldalt, hátha másoknak is segítség:


[link]

2014. okt. 26. 09:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! A lunarium.co.uk-es oldalon lévő egy olyan időpontot ad, ami előtt egy nappal célszerű együtt lenni, illetve lehet még előtte 2 illetve 3 nappal is próbálkozni (a spermák életbenmaradásának időtartama miatt), az astro-com-os ugyanezt adja ki, csak bejelöli hozzá az előtte lévő 3 napot is.


Mindegy, hogy menstruáció idejére esik-e vagy sem az extra peteérős nap, mivel spontán peteérés bármikor előfordulhat a ciklus során, így lehetséges az is, hogy vannak sokan, akik menstruáció alatt voltak együtt és estek teherbe. A Jón-s-nap ezt az extra peteérős napot jelöli, ahol elvileg a biológiai ciklus szerinti ovulációhoz képest még nagyobb is az esély a teherbeesésre.


Van egy Jónás-módszerről szóló fórum a babaneten, ahol már többen estek a Jónás-napjukon teherbe, illetve én a hivatalos oldalukon () olvastam rengeteg ilyen visszajelzésről, sok olyantól ezek közül, akik régóta várnak babára. [link]


Mi csak jövőre akarunk elkezdeni próbálkozni, de első körben ezzel szeretnénk.

2014. okt. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én már az ovuteszttel nem akarok bajlódni,így a 3. gyereknél ezt a módszert akarom kipróbálni :) Esetleg tudnál nekem csinálni ilyen naptárat,mert nem boldogulok vele....ELolvastam a lépéseket,tudok angolul,de mégsem...
2014. okt. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én megcsinálom neked, ha megírod priviben a születési időd (percre pontosan), születési helyed(város), jelenlegi tartózkodási helyed (város), és hogy mikortól szeretnéd a naptárat, ezek kellenek hozzá.

2014. okt. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!