Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbém alapján terhesnek...

Görbém alapján terhesnek kellene lennem, de akkor miért nem mutatja ki a teszt? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

[link]

Több mint egy éve hőmérőzök, ovuláció után 15 nappal mindig megjött. Ma 4. napja késik a menstruációm, melleim duzzadtak-érzékenyek, hasam alja feszül, egy hétig görcsölgettem is.

Mi lehet velem? Többféle tesztet kipróbáltam, de nem lettek pozitívak.

Valaki volt hasonló helyzetben? Mi lett belőle?

Köszönöm!


2014. okt. 27. 06:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Húha, nem tudom, de talán lassan emelkedik csak a hcg. Én bejelentkeznék dokihoz a helyedben, uh-val talán többet lát. Esetleg vérvétel.
2014. okt. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Talán azért nem mutatja ki, mert nem vagy terhes
2014. okt. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogy a görbéd alapján terhesnek kéne lenned,még nem jelenti azt, hogy az is vagy!

Annyi minden befolyásolhatja azt a görbét!

2014. okt. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom, nem biztos hogy baba van. Arra lennék kíváncsi mi minden okozhatja ezt? Orvoshoz még nem mehetek, mert ő a 42.-ik napra mondta hogy teszteljek.
2014. okt. 27. 07:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért pont 42?
2014. okt. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom. Kaptam ilyen klinikai papírt amin vezetni kell az ébredési hőmérsékletet. Azon jelölte be, hogy csak akkor teszteljek és addig ne. Gondolom azért mert akkor már biztos az eredmény.
2014. okt. 27. 08:00
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen lett az xepil, most már nagyon izgulok.

2014. okt. 28. 09:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon bíztató, szerintem pozitív!! :) Tesztelj még, és írj majd :)
2014. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is pozi lesz ez, írj még! :))) Drukkolok!
2014. okt. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!