Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jónás naptár. Tapasztalatotok...

Jónás naptár. Tapasztalatotok szerint jókor voltunk együtt?

Figyelt kérdés

Jónás naptáram 27.-ére, délre húzta a függőleges vastag vonalat, előtte 3 napig vékony vízszintes vonal van.

Ha 26.-án este voltunk együtt az jó lehet? (mensim utolsó napja volt)


Tudom, sokan nem hisznek benne, ezért kérem azok válaszoljanak, akik alkalmazták a módszert.


"Van idő amikor már bármiben tud hinni az ember lánya"


2014. okt. 27. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
A 3 fekvő vonal a termékenység ideje. A függőlegesnél már elkéstél. Mi úgy csináltuk hogy a fekvő vonalaknál az első és a harmadig vonalnál voltunk együtt, aztán vártuk hogy a fehér ablak csìkos legyen :)
2014. okt. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó lehet. A vízszintesnél kell együtt lenni.
2014. okt. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy off,de tudnál nekem csinálni ilyen jónás naptárat? Én nem boldogulok vele....már próbáltam,de nem megy. Szerintem is jókor voltatok együtt :)
2014. okt. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy íratok! Mi az utolsó vizszintesnél voltunk együtt akkor talàn sikerülhet. Az hogy a mensi utolso napjaira esett mennyiben befolyàsolja? Nektek sikeres volt 1 vàladzoló?
2014. okt. 27. 12:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk sikerült, nekem is pont akkor volt meg. Az volt a 4. nap. :) :) Sok sikert! Majd írd meg, hogy összejött-e! Ha nem sikerül első alkalommal, akkor se keseredj el! Ez egy teljesen jól bevált módszer. Néha kell egy kis pihi és vitamin a szervezetnek.
2014. okt. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gratulálok Nektek! :)

Nekem egyenlőre magas, ez,hogy középidő előtt hogyan lehet teherbe esni,nyilván egy plusz peteérés, de ezt honnan lehet így előre kiszámítani :) passz...

Már bármiben képes vagyok hinni csak baba legyen belőle :)

Kisfiú vagy kislány lett a pici? :)

2014. okt. 27. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!