Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikertelen clostybegyttes...

Sikertelen clostybegyttes hónapban hány napra jött meg nektek?

Figyelt kérdés

Ez az első clostys hónapom, ma vagyok a 29. napon. Egyelőre még nem merek reménykedni sem.


Azt olvastam, hogy a closty mellett általában megjön a 28. napon. Ez igaz?


Korábban 28-30 naposak voltak általában a ciklusaim, de előfordult 26 és 35 napos hónap is.


2014. okt. 27. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mikor volt a tüszőrepedés. Azt a dokid gondolom uh-k alapján nagyjából megmondta így arra számolj rá 14 napot.
2014. okt. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rendesen úgy ahogy szokott.A closti nekem nem tolta ki a ciklusomat.
2014. okt. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem írtak mellé utrogestant és duphastont is progeszteronpótlásra, és ezek tolták ki a ciklust, nem a closty.
2014. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor én vagyok a kivétel.Nekem progi pótlás nelkul is kitolta.

Átlag 26-28 napos ciklusokbol 30-32 naposat csinált,es a 14-15.napon volt ovilació,mert volt uh kozben.

Sajnos elso honapban en is reménykedtem,de csak később jott meg.

Viszont a 6.honapban sikerült(közte volt 3honap szunet)

Sok sikert!

2014. okt. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi nektek.


Nem fűzhetek túl sok reményt ehhez a hónaphoz, mert a férjemet műtötték, így nem kaptam meg a tüsszőrepesztőt sem, mert az orvosom úgy ítélte meg, hogy valószínűleg nem igazán fogunk tudni együtt lenni. Egyszer tudtunk csak együtt lenni, talán jókor, de azért persze reménykedek valamennyire.


Egyelőre semmi jele, hogy meg akarna jönni, mondjuk annak sem, hogy nem akar. Úgyhogy várok.

2014. okt. 27. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!