Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy havi clostilbegyt sikertel...

Egy havi clostilbegyt sikertelen kúra utáni hónap mi a teendő?

Figyelt kérdés
van olyan akinek a következő hónap sikeres volt minden "segítség" nélkül?

2014. okt. 23. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy havi sikertelen closti után jön még egy hónap closti és ha az is sikertelen akkor mégegy,ezután 3 hónap szünet majd ismét 3 hónap closti.
2014. okt. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne keseredj el, a closty afféle indító. A hatása a kúrát követő három hónapban is észlelhető. Nekem az első (három ciklusos) kúra utáni második hónapban fogant meg a lányom. Most megint szeretnénk babát, de a szülés után sem lett rendezettebb ciklusom, így megint kell "indítózás".
2014. okt. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ugyan így vagyok mint az előttem szóló engem is most indítottak be :) szeretnénk kistesót mivel kisfiam is clostis baba most sem volt kérdés így peteérés nélkül hogy újra clostis kóra lesz! Most vagyunk az első hónapban és reménykedem hogy sikerül úgy mint a kisfiam :D Ez a gyógyszer tényleg nagy segítség azoknak akiknek nincs peteérése nem tudom miért nekem fiam előtt sem volt magamtól pedig 25 voltam akkor.... szomorú de ez segített és most ismét várom a segítségét! Mindenkinek sok sikert kívánok és mielőbbi babásodát valamint gondtalan terhességet!!!
2014. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
5 hetes babás vagyok closti utáni hónap jelentem sikeres!!
2014. nov. 11. 03:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
WOWWWWW jó egészséget gratulálok! :D
2014. nov. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gratula!Vigyázz magatokra!
2014. nov. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! :) Szép várandósságot kívánok!

2-es voltam

2014. nov. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!