Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 35 évesen 3 császármetszés...

35 évesen 3 császármetszés után szülnétek még egy babát? Vanvalakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 23:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%
Biztos, hogy nem. Eelev 35 évesen már nem vállalnék gyereket, nem hogy 4.et De 3 császár után sehány évesen sem.
2014. okt. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Átgondolnám az anyagi helyzetünket, strapabírásomat, fizikai állapotomat. Konzultálnék szülésszel, hogy mennyire kockázatos. Esetleg, ha nála szültél eddigis, akkor jobban ismeri az előzményeket, meg tudja állapítani, hogy vállalható-e a terhesség.

Bizony volt, aki jóval többet vállalt 35 után. Íme: olvasd el!


[link]


Nem mondom, hogy követendő példa, mert én biztos nem csinálnám, de, ha ezt nézzük, egy negyedik császár simán bevállalható. Én meg tudlak érteni teljesen. Nagy lehet a vágy egy baba után, mindegy, hogy hanyadik. Nekem két császárom volt. Mindenképp szeretnénk még babát. Félek, ha meglesz a harmadik, akkor majd nagy lesz bennem a vágy a negyedik babára.

2014. okt. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Még ezt is találtam:


[link]

2014. okt. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szülnék igen. Nekem a harmadik gyermekem fog 35 évesen születni. Nem császár volt egyik sem. De! A jó nevű nődokik 4-5 császárt bevállalnak. Dr.Szőnyi György egyszer azt nyilatkozta, hogy a hatodik császárról már ő is lebeszélte a pácienst, de az ötödiket még örömmel vállalta.
2014. okt. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én biztosan vállalnám. Ugyan 27 éves vagyok, de 4 császárom volt. Semmi gond nem volt.
2014. okt. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Egyetlen császárom volt eddig, de megkérdeztem a dokim, hogy mennyit vállal, mert nagy családot szeretnénk, és ha nem sikerül hüvelyi úton a következő, mennyire gond. Azt mondta, hogy 4-et simán, az 5-n elgondolkodna, akkor már alaposan megnézne, de addig simán, nem gond. 35 évesen meg pláne vállalnám, sehonnan sem vagy elkésve, és öreg sem vagy. Én 30 évesen szültem az elsőt, 3-ig meg sem állunk, de simán lehet, hogy 4 lesz a vége. Remélem, nem császárral, de ha azzal, akkor azzal! :)
2014. okt. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Jó dokim van,szerinte lehet. Èn is úgy jártam,megszületett a 3. utána pedig a vágy a negyedikre. Minden jót nektek!
2014. okt. 28. 12:10
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem kockázatos minden szempontból,nem vagy már hozzá fiatal sem,a helyedben átgondolnám,nézném az anyagiakat a kort, azt,hogy 3 császármetszésed volt stbstb
2014. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért? 35 évesen már olyan öreg? Úgy beszélünk, mintha nem is 35, hanem 45 lenne...
2014. okt. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
A gyerekvállaláshoz már igen, mint ember még természetesen nem.
2014. okt. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!