Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Depressziós nők? Terhesség-tap...

Depressziós nők? Terhesség-tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Antidepit már nem merek egy éve szedni, hátha baba egyszer...Viszont néha Rivotril előfordul...., csökkentem, amennyire lehet. JÓ lenne anyának lenni, de sajna ilyen problémás vagyok. valakinek tapasztalat az ügyben? 36/n
2010. jan. 25. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:

van:)

amikor terhes lettem, abbahygtam a gyógyszert, és elég rosszul lettem(antidepr.)

az orvos azt mondta, 12 hetes kortól újra szedhetem, de nem volt rá szükség, mert jobban lettem.

a szülés után is volt egy nehéz hónap, amikor szarul voltam és úgy éreztem, kellene a gyógyszer, de azóta sem szedtem.

azóta nem volt visszaesés.

rivotrilról nincs tapasztalatom.

amúgy nem vagy problémás, emiatt ne halogasd a teherbe esést :)))))))) szkség esetén lehet szedni ssri-t a terhesség alatt,és nem lesz baja a babának.

vágj bele!

2010. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!