Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kizárható a terhesség?

Kizárható a terhesség?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tablettát szedek ( mindennap beveszem, mindig ugyanabban az időpontban ) az előző menstruációm kezdete óta a 17. napon járok, még kb. egy hétig szedem a tablettát, majd rá 4 napra jön meg a következő... A mai napon együtt voltam a barátommal, és belémélvezett... 2 nappal ezelőtt szedtem be egy algoflex gyógyszert fejfájásra, és tegnap kellett egy dotithricin tablettát szopogatnom torokfájás miatt... Az eset után kb 15 perccel tudtam azért elmenni kimosni magam, biztos ami biztos, bár az kicsit késő szerintem.... A terhesség kizárható? Előre is köszönöm minden kedves válaszolónak!!

2014. okt. 28. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
ha rendesen szeded a tabit nem leszel terhes egy algofelxtőlmeg egy dorithricintől, nyugi :) de amúgy le van írva a papírján, hogy milyen gyógyszerek hatnak rá.
2014. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Andi8133 ***** válasza:

Sziasztok! :)

Igaz,hogy én is kérdezni szeretnék,és remélem majd kapok is rá választ valakitől :)

A férjemmel babát tervezünk!! :) :)

Múlt hó ( 2014.09.22.-én ) védekezés nélkül szeretkeztünk.

Aztán e hónap 15.én,22.én,és 23.án. Okt. 18.án kellet volna megjönnie.Valahogy biztos voltam benne,hogy sikerült teherbe esnem! :) De sajnos 24.én megjött! :( Jól sejtem,hogy valóban terhes lehettem,de sajnos elment? Van már egy kisfiam,de hála égnek vetélést még nem éltem meg!Köszönöm,ha valaki válaszol! :) Szép napot mindenkinek!

2014. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!