Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sasszemű sokat tesztelők:...

Sasszemű sokat tesztelők: korán teszteltem, de a véleményetek érdekelne, reménykednétek?

Figyelt kérdés

Mindig korábban van ovum, nem a 14. napon. Első babánál már 4 nappal a nem várt előtt pozi lett a teszt. Nem követtem, de kb. 11.nap lehetett ovum, talán picit előbb is. Most vagyok a 23. napon. Ti mit gondoltok, extra halványan lehet ott valami? Nehéz volt fotózni.


[link]


2014. okt. 29. 07:54
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Köszi a választ neked is. Érdekes ez a merek-nem merek dolog. Én is félek, hogy amit érzek, csak önámítás, és nem erősítek rá ezzel a baromi korai teszteléssel, mégsem bírom kivárni mondjuk a hétvégét... sehogy se jó :) Se korán reménykedni, se sokáig várni, tűkön ülök :))) Jó lenne már biztosat tudni. Főleg így, hogy hasonlóak az érzéseim, mint a 'nagynál' :) Drukkolok én is neked, figyelek majd, írj, hogy mi lett a vége! :)
2014. okt. 29. 08:40
 12/24 anonim ***** válasza:
Én abszolút nem látok rajta 2. csíkot..se árnyékot. :(
2014. okt. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. okt. 29. 08:55
 14/24 anonim ***** válasza:
Szorítok
2014. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ha megdöntöm a laptopom úgy hogy nagyon alulról nézem a képernyőt akkor látom a 2. csíkot! Szerintem ez inkább a pozi felé hajaz! :)
2014. okt. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Hát igen, ahogy a válaszokból is látom, pont ugyanezt érzem én is, 50-50% :)alig várom, hogy elteljen 2-3 nap, és biztos legyen, akármi is van :) Köszi mindenkinek, aki időt szánt a képre! :)
2014. okt. 29. 09:30
 17/24 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt a negativ, amire azt hittem halvány pozitiv. De drukkolok, mert még kijöhet a 2. csik!:)
2014. okt. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Én nagyon keresem a második csíkot, de nem látom sajnos :(, pedig döntögetem a laptopot már 5perce :) Ajjj olyan nehéz ez...kár, hogy nincs olyan teszt ami az aktus után egyből kimutatja..:DDD (tudom, hogy képtelenség, de jó lenne :))
2014. okt. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Jaja, az nagyon király lenne :) De nekem már az is elég lenne, ha csak 2 állása lenne, igen-nem. De ez a halvány csík, meg erősödés meg ilyenek... egy kis lámpa kéne a falra, és ha világít, akkor igen, ha nem, nem :) Köszi, hogy megnézted! :) Főleg, hogy ilyen sok időt szántál rá! :) Simán meglehet, hogy csak a szívem szeretné látni... kiderül hamarosan! :))
2014. okt. 29. 10:32
 20/24 anonim ***** válasza:

(18.vagyok)

Képzeld nekem 2honapja volt 2csikom, nagyon halvány, aztan 2neg az utana levo napokon...valami szellemcsik lehetett, ha ide-oda forgattam, csak akkor lattam!

Bízom benne, h neked maskepp lesz :) szorítok!:)

2014. okt. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!