Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 27. napján tesztelt...

A ciklusom 27. napján teszteltem szép pozitívat, azóta már 6. - szor teszteltem. Alig tudom elhinni. Még 2 hét a vizsgálatig, ti hogy bírtátok ezt a várakozási időt?

Figyelt kérdés
Olyan nehéz. Nagyon örülünk, de annyi rosszat olvastam , már hogy, félek és alig bírom kivárni azt a 2 hetet, h lássam az uh-n hogy minden rendben van vele. Ti hogy kezeltétek , kezelitek ezt a várakozással járó izgalmat?

2014. okt. 3. 16:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Na akkor egy cipöben járunk, az 5. hetemben járok, nemvárt után 6 nappal, 3 tesztet csináltam 2 Facelle és egy digitális Clearblue, mindhárom pozitiv. Nem akartam még orvoshoz menni, szerintem majd jövö héten, a 6. héten, mert tul korán ugysem lát semmit. Bár lehet még jövö héten sem. De már alig birom kivárni. És igen, annyi rosszat hallani, olvasni. Én raadásul bujom a netet és idegesitem magamat, pedig nem kéne. Neked milyen tüneteid vannak? Nekem délelöttönként émelygések, hasam bizsereg ha ülök és elöre hajolok, a hasam idônként tompán görcsöl (emiatt aggódok), allandoan ugy érzem teli a hólyagom, és most úgy érzem a gyomrom is ég
2014. okt. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem hányinger, néha nagyon rosszul vagyok. Fáradság nagyon, nekem is fáj néha a hasam mintha meg akarna jönni. Van, hogy fáj a mellem,néha fáj a derekam olyan minha a vesém fájna, de mindennap más. Én 4 hetes terhes lehetek.De már az esti vizelet is gyönyörű pozitívat mutat már 1 percen belül. :) Hát igen én is bújom a netet, lehet ez is baj, a család mondja, hogy ne olvasgassam,de olyan nehéz megálni. Egyrészt borzasztóan boldog vagyok, másrészt nagyon aggódom. Te, hogy bírod?
2014. okt. 3. 17:00
 3/14 anonim ***** válasza:
Irigyellek titeket! :) Boldog babavárást!
2014. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönjük! :)
2014. okt. 3. 17:18
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nehezen, én sem tudom megállni, pedig tudom h ha valami, az biztos h nem jo, h bujom a netet és idegesitem magam. Nálam is váltakoznak a tünetek, az elöbb még a gyomrom égett, most a hasgörcsölést érzem ( amit egyébként minden nap szinte azonos idöben, ilyenkor érzek). Szexelni mertek? Mi még eddig nem mertünk, meg akarom várni h majd mit mond a nögyogyi, lehet v nem. Nektek is elsö baby?
2014. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mi sem mertünk még, én is meg akarom várni vele az orvost. Igen első kisbabánk lenne. Annyira várjuk már, h lássuk az uh-n , hogy jól van és tényleg ott van. Egyfolytában a teszteimet nézegetem. Annyira izgatott vagyok, tehetetlennek érzem magam.
2014. okt. 3. 17:31
 7/14 anonim ***** válasza:
Kiknek mondtad már el? Nekem csak a párom tudja
2014. okt. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Már tudják a szülök, muszáj volt elmondani, mert beteg van a családban és nem szerettem volna elkapni és hát nehéz volt olyan indokot találni, ami miatt nem szeretnék velük találkozni. Mivel külföldön élünk és csak havonta jövünk haza. De nem bánom, h elmondtam. Nagyon örül mindenki és remélem így is marad. És ti mikor akarjátok elmondani?
2014. okt. 3. 17:39
 9/14 anonim ***** válasza:
Értem, mi is külföldön élünk, Németországban. Ti hol? Az is aggaszt h nem igazán tudom h megy itt a terhesgondozás, mert kicsit más mint otthon. Dolgozol egyébként? Hány éves vagy? Te mennyi idösen akarsz orvoshoz menni?
2014. okt. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mi is nèmetbe vagyunk. 26 èves vagyok. Èn sem tudom, hogy működik itt. Igen dolgozom. Ès te?
2014. okt. 3. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!