Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » INOFOLIC-ot érdemes szedni?

INOFOLIC-ot érdemes szedni?

Figyelt kérdés
Felírta a dokim, de nincs nálam semmi komoly gond ami miatt nem látná, hogy nem jönne össze a baba. De azt mondta ezt azért szedjem és D vitamint. Kezdjem el? Vagy csak próbálkozások után?
2014. okt. 29. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem is próbálkoztatok még? Cukor és inzulinterhelésed volt? Az inofolic nem cukorka, mi alapján tippelget itt ez az orvos?
2014. okt. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam nála és mondtam neki, hogy tervezzük a babát. Azt mondta D vitamin és az inofolic ami elősegíheti. Peteérést gyorsítja állítólag.
2014. okt. 29. 08:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem sincs semmi gond. Ez ugy helyretesz. Nem cukorka de jó. Nem gyógyszer! Az orvos jobban tudja bízz benne.
2014. okt. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az inofolic nem gyorsítja a peteérést. Az inofolic a cukor-és inzulin szintre van hatással, segíti a sejtek inzulinfelvételét.


Viszont ha IR-ed van, akkor miután rendbetette a cukor és inzulinszintet, utána tényleg sikerülhet a baba, ha egyéb probléma nincs.


A D vitamin szintet is meg kellene nézetni vérvétellel, hogy tényleg szükséges-e

2014. okt. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Semmi bajom nincs. Ez a kettő amit ajánlott, hogy könnyebb legyen a teherbeesés! :)
2014. okt. 29. 15:47
 6/11 A kérdező kommentje:
Közben mindenkitől a folsavat hallom. Borzalmas, hogy mindenki mást mond és csak bizonytalanabb leszek...
2014. okt. 29. 17:04
 7/11 anonim ***** válasza:

Az inofolicban folsav is van. Tehát ha emellett döntesz, akkor külön folsav nem fog kelleni.

Egyébként elég borsos az ára: 12000FT / 60 tasak. Nekem napi 2-t kell innom.

2014. okt. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen elég drága. Főleg, hogy még nicns is baba csak tervbe, hogy majd neki állunk :) Folsavat szedek és D vitamint. Ha jön a baba és kell akkor majd jöhet a drágább vitamin :)
2014. okt. 30. 15:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Az inofolictol elsőre jött a baba.
2014. nov. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mi 9 hónapig próbálkoztunk, semmi. Elkezdek napi 2 tasakkal inni,az orvos ajánlására, és fél dobozt ittam meg, ma 4 hetes terhes vagyok! Szóval szerintem segít, és ha igazán szeretnétek, akkor megéri azt a 12 ezer forintot! Sok sikert!
2014. nov. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!